mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: new
ast: nuevu

en: updated
ast: anováu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: n/a
ast: n/d

en: Done
ast: Fechu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: General
ast: Xeneral

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
