mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Home
nn: Heim

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: new
nn: ny

en: updated
nn: oppdatert

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Hidden
nn: Skjult

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Forums
nn: Forum

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nn: Endringar i denne tabellen vil ikkje bli lagra før skjemaet sendast.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nn: Sorter radene med numerisk vekting i staden for dra-og-slipp sortering.

en: Show row weights
nn: Vis vekting av radene.
