mbase (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (56 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Images
be: Малюнкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: new
be: новае

en: updated
be: абноўлена

en: File information
be: Інфармацыя пра файл

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Container
be: Кантэйнер

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Visible
be: Бачна

en: Display
be: Паказ

en: Components
be: Кампаненты

en: n/a
be: [няма]

en: Done
be: Зроблена

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Normal
be: Нармальны

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Hidden
be: Схаваць

en: Show
be: Паказаць

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Forums
be: Форумы

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Hide
be: Схаваць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: @number comments per page
be: @number каментароў на старонку

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
be: Абраны файл %filename ня можа быць загружаны. Дазволены файлы толькі з наступнымі пашырэннямі: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
