mbase (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: new
ku: نوێ

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: File information
ku: زانیاریی پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Visible
ku: بینراو

en: n/a
ku: نییە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Up
ku: سەرەوە

en: General
ku: گشتی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: @number comments per page
ku: @number بۆچوون لەهەر پەڕەیەکدا.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
