mbase (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Display
az: Monitor

en: Components
az: Komponentlər

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Up
az: Yuxarı

en: General
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Hidden
az: Gizli

en: Show
az: Göstər

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Forums
az: Forumlar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Prefix text
az: Prefiks mətni

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin
