mbase (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Images
et: Pildid

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: new
et: uus

en: updated
et: uuendatud

en: File information
et: Faili info

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Container
et: Konteiner

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Visible
et: Nähtav

en: Display
et: Kuva

en: Components
et: Komponendid

en: n/a
et: puudub

en: Done
et: Valmis

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: Up
et: Üles

en: General
et: Üldine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Hidden
et: Peidetud

en: Show
et: Näita

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Buttons
et: Nupud

en: Forums
et: Foorumid

en: Changed
et: Muudetud

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Hide
et: Peida

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Trigger
et: Lüliti

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: @number comments per page
et: @number kommentaari iga lehe kohta

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili nimega %filename ei saa üles laadida. Ainult järgmiste laienditega failid on lubatud: %extensions.

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: List additional actions
et: Loetle täiendavad toimingud

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: @size limit.
et: @size limiit.
