mbase (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: new
hy: նոր

en: updated
hy: թարմացում

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Done
hy: Կատարված է

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Up
hy: Վերև

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: One file only. | Maximum @count files.
hy[0]: Միայն մեկ ֆայլ:
hy[1]: Առավելագույն @count ֆայլեր:

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ
