mbase (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Images
lv: Attēli

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: new
lv: jauns

en: updated
lv: labots

en: File information
lv: Faila informācija

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Container
lv: Konteiners

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Visible
lv: Redzams

en: Display
lv: Ekrāns

en: Components
lv: Komponentes

en: n/a
lv: n/p

en: Done
lv: Pabeigts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Normal
lv: Normāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Up
lv: Augoša

en: General
lv: Galvenie

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Forums
lv: Forumi

en: Changed
lv: Labots

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: @number comments per page
lv: @number komentāru vienā lapā

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļauti tikai faili ar paplašinājumiem: %extensions.

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: List additional actions
lv: Parādīt papildu darbības

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
