Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Bundle
eo: Fasko
