Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង
