Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Filters
pl: Filtry

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Group by
pl: Grupuj wg.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entities
pl: Encje

en: Enter label
pl: Wprowadź etykietę
