Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Bundle
am: ቅርቅብ
