Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Filters
ar: المرشحات

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entities
ar: الكيانات
