Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Filters
be: Фільтры

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Bundle
be: Набор
