Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри
