Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Filters
ca: Filtres

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Group by
ca: Agrupa per

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entities
ca: Entitats

en: Enter label
ca: Introdueix una etiqueta
