Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Filters
cy: Hidlyddion
