Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Fields
da: Felter

en: Filters
da: Filtre

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Group by
da: Gruppér efter

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: Enter label
da: Indtast label
