Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Overview
de: Übersicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Fields
de: Felder

en: Filters
de: Filter

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Bundles
de: Subtypen

en: Bundle
de: Subtyp

en: Group by
de: Gruppieren nach

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity Types
de: Entitätstypen

en: Entities
de: Entitäten

en: Enter label
de: Beschriftung eingeben
