Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Fields
el: Πεδία

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entities
el: Οντότητες
