Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Overview
es: Vista general

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Filter
es: Filtro

en: Fields
es: Campos

en: Filters
es: Filtros

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Group by
es: Agrupar por

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity Types
es: Tipos de entidad

en: Entities
es: Entidades

en: Enter label
es: Introduzca etiqueta
