Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Filters
et: Filtrid

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Group by
et: Grupeerimine

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entities
et: Olemid

en: Enter label
et: Sisesta silt
