Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: Filter
fa: فیلتر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Filters
fa: فیلترها

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Bundle
fa: بسته

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
