Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: Fields
fi: Kentät

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Group by
fi: Ryhmittele

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Enter label
fi: Syötä etiketti
