Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Fields
fr: Champs

en: Filters
fr: Filtres

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: Group by
fr: Grouper par

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Types
fr: Types d'entités

en: Entities
fr: Entités

en: Enter label
fr: Saisir un libellé
