Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Filters
gl: Filtros

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Bundle
gl: Paquete

en: Group by
gl: Agrupar por

en: Entities
gl: Entidades
