Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Filter
hr: Pročisti

en: Fields
hr: Polja

en: Filters
hr: Prečistači
