Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Bundle
hy: Փաթեթ
