Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Overview
id: Sekilas

en: Fields
id: Bidang isian

en: Filters
id: Filter

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Entities
id: Entitas

en: Enter label
id: Masukkan label
