Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Overview
ja: 概観

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Filter
ja: フィルター

en: Fields
ja: フィールド

en: Filters
ja: フィルター

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entities
ja: エンティティ

en: Enter label
ja: ラベルを入力
