Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Filter
jv: Saring

en: Fields
jv: Field

en: Group by
jv: Grup by
