Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Label
ka: სათაური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Filters
ka: ფილტრები
