Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
