Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Bundle
lt: Paketas
