Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Filters
lv: Filtri

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
