Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Overview
nl: Overzicht

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Fields
nl: Velden

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Group by
nl: Groeperen op

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Enter label
nl: Label invoeren
