Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Filters
nn: Filter
