Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
