Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Filter
ro: Filtru

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Filters
ro: Filtre

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entities
ro: Entități

en: Enter label
ro: Introduceți eticheta
