Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Fields
ru: Поля

en: Filters
ru: Фильтры

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Group by
ru: Группировать

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Entities
ru: Сущности

en: Enter label
ru: Введите метку
