Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Overview
sk: Prehľad

en: Label
sk: Označenie

en: Fields
sk: Polia

en: Filters
sk: Filtre

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entities
sk: Entity
