Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Filters
sl: Filtri
