Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Bundle
sr: Пакет

en: Entities
sr: Ентитети
