Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
