Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Fields
tr: Alanlar

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Enter label
tr: Etiket girin
