Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش
