Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: Filter
ur: فلٹر

en: Bundle
ur: بنڈل
