Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Filter
vi: Lọc

en: Fields
vi: Các trường

en: Filters
vi: Các bộ lọc
