Model Context Protocol (1.2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
