Model Context Protocol (1.2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
